Bardějovské lázně se nacházejí 6 km od centra města Bardějov, s nímž jsou spojeny pravidelnou městskou hromadnou dopravou. Nacházejí se v překrásném tichém prostředí, obklopené pohořím Magura a klidnými lázeňskými parky. Tuto idylickou scenérii výborně doplňují zajímavě řešené lázeňské domy a penziony, které poskytují ubytování pro více či méně náročné hosty.

Bardejovské lázně

Díky širokospektrálnímu využití šesti minerálních pramenů s různým chemickým složením, které vyvěrají v Bardějovských lázních, se sem přicházejí léčit pacienti se zdravotními problémy a onemocněními různých druhů. Nejlepších výsledků je dosahováno u pacientů s poruchami látkové výměny. Léčit se sem přicházejí i pacienti s chorobami ledvin, pacientky se ženskými chorobami a vynikajících výsledků dosahuje také léčba pacientů po ukončení onkologické léčby.

Balneologické a klimatické využití těchto lázní mají na svědomí hlavně přírodní minerální prameny typu alkalicko-slaných, železnatých kyselek. Zejména díky nim patří Bardějovské lázně mezi nejznámější a nejvyhledávanější, pro minerální vody tohoto typu. Inhalační kúry, pitné kúry a rekondičně-rehabilitační procedury jsou také na vynikající úrovni. Pacienti díky tomu po léčbě pociťují výrazné zlepšení zdravotního stavu.