V rámci kompletní lázeňské léčby, v níž máte možnost nejen relaxovat, ale i zkrášlit svůj vzhled, nabízí wellness následující služby, určené nejen dámám.

Masáže

Masáže, které jsou v rámci pobytů v Bardějovských lázních nabízeny, jsou různorodé. Každý z návštěvníků si přijde na své, dokonale zrelaxuje a dopřeje svému tělu zážitek plný zdraví. Mezi nejexkluzivnější patří medová detoxikační masáž, poskytující očistu tělu i duši.

Dietoterapie

Dietoterapie pomáhá pacientům změnit nepsrávné stravovací návyky, podporuje zdravý životní styl a redukuje zmotnost.

Klimatoterapie

Klimatoterapie aneb Procházka kyslíkovou dráhou pomáhá uvolnit organismus a podporuje správné dýchání.

Lymfocentrum

Lymfocentrum pro pacienty připravilo příznivé ceny lymfomasáží a lymfodrenáží, které jsou vhodné i k odstraňování křečových žil.

Haloterapie

Haloterapie neboli suchá solná aerosolová inhalace příznivě působí na dýchací cesty, pokožku a celkovou imunitu pacientů. Pobyt v solné jeskyni o teplotě 18-24°C a vlhkostí 40-60 % je wellness zážitkem, při němž mohou pacienti načerpat nových sil pomocí soli.

Pivný přísadová koupel

Pivný přísadová koupel jako jedna z novinek, které nabízejí Bardějovské lázně, působí na pokožku těla a tváře omlazujícím efektem. Pro zlepšení účinku dostanete k této proceduře jako bonus sklenici správně vychlazeného piva.