Malebné lázně Dudince se nacházejí na jihu Slovenska v okrese Krupina. Blahodárné účinky minerální vody znali už staří Římané a svou léčivou hodnotu mají dodnes. Unikátem Dudinců je, že jsou považovány za nejmenší město Slovenska, ale zato známé díky svým lázním i v zahraničí. Překrásné romantické přírodní prostředí a okolí města Dudince nabízí návštěvníkům chvíle klidu, odpočinku a relaxu ve wellness.

lázně DudinceLázně Dudince svou polohou zaručují pobyt nerušený civilizací a ruchem okolního světa, a jen tak si jej můžete skutečně vychutnat. Díky špičkovému personálu vám bude poskytována péče, jakou si zasloužíte, a vaše tělo bude zase ve formě. Neváhejte a vyzkoušejte některý z akčních pobytů, které nabízejí lázně Dudince.,od celého okolního svěfa

Příjemné ubytování nabízejí lázeňské domy Rubín a Smaragd. Výhodou je, že tato ubytovací zařízení jsou přímým propojením ubytování s léčbou. Pokud chcete zažít klidné chvíle, je vám k dispozici Penzion U Mlynářky. Pokud chcete výhodný akční pobyt za skvělé ceny, ubytování v hotelích je pro vás to pravé.