Lázně Trenčianské Teplice patří mezi nejstarší a nejnavštěvovanější lázně na Slovensku. Dlouholetá tradice využívání lázní Trenčianské Teplice k regeneraci, odpočinku a wellness je založena zejména na přírodních pramenech sirné termální vody. V romantickém prostředí města Trenčianské Teplice se ukrývá o mnoho víc než jen relax. Pobyty v lázních slouží k načerpání nových sil, zregenerují celé tělo a dopřejí wellness požitek i náročným návštěvníkům.

Lázně Trenčianské Teplice se specializují zejména na léčbu pohybového aparátu, nechybí léčebná rehabilitace a fyziatrie, léčba po operacích a úrazech, léčba chorob z povolání, psoriázy a chronických revmatických onemocnění. Díky nabídce více než 80 procedur během různých lázeňských pobytů, které můžete v závislosti na vašem zdravotním stavu absolvovat, se lázně Trenčianské Teplice staly jedním z nejnavštěvovanějších lázeňských míst Slovenska.

Lázeňské domy ve městě Trenčianské Teplice mají své nepopsatelné kouzlo. Ubytování v nich vám zpříjemní pobyt na maximum. Nezapomenutelné chvíli zažijete i v penzionech, kde romantika otěší každou osamělou duši. Hotely spojují příjemné s užitečným – dobrá cena a skvělá kvalita služeb potěší i náročné hosty.

Velkým lákadlem je i okolí Trenčianských Teplic a akce, které se v tomto městě pravidelně konají. Nejznámější z nich je ART FILM FEST – mezinárodní filmový festival, nezapomenutelný týden plný filmové zábavy. Mezi nejnavštěvovanější místa v okolí lázní Trenčianské Teplice patří město Trenčín, vzdálené jen necelou půl hodinu. Trenčínský hrad, který se nachází na kopci nad městem, nabízí překrásný výhled na město a svou bohatou minulostí uchvátí nejednoho milovníka historie.